Доступність посилання

Наслідки російської атаки, Київ, 10 липня 2025 року
Наслідки російської атаки, Київ, 10 липня 2025 року

Live Війна Росії проти України. Усі новини на цей час

Радіо Свобода розпочало вести цей блог 24 лютого 2022 року. День за днем ми розповідаємо, як Україна чинить відсіч повномаштабній агресії Росії та про спроби США та країн Європи досягти миру

Кадрові ротації у владі: що задумав Єрмак? Зеленський в курсі?

Видання The Economist пише про тіньовий вплив керівника Офісу президента Андрія Єрмака на майбутні кадрові ротації в уряді. Також джерела видання говорять, що він уже кілька разів намагався усунути керівника ГУР Кирила Буданова і не полишає цих спроб. З впливовістю Єрмака джерела пов’язали і справу проти віцепрем’єра Олексія Чернишова.

  • На що саме має вплив Єрмак?
  • Президент України Володимир Зеленський в курсі?

Під час розмови з президентом США Дональдом Трампом Зеленський обговорив можливу заміну посла у США. Видання Bloomberg називає ймовірних кандидатів на заміну.

  • Хто може замінити Оксану Маркарову?
  • У чому загроза впливу Єрмака?

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на@Радіо Свобода:

Влада: армія РФ завдала удару по обʼєкту критичної інфраструктури на Сумщині

Російська армія завдала удару по обʼєкту критичної інфраструктури в Сумському районі, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров.

За його словами, внаслідок атаки частина району залишилася без електропостачання. Тривають відновлювальні роботи.

Раніше місцева влада повідомила про російський удар дроном по обʼєкту цивільної інфраструктури на околиці Сумської громади – двоє людей зазнали легких поранень, пошкоджені приміщення, триває ліквідація наслідків.

Дещо раніше, за даними голови ОВА, сили РФ атакуваЛИ Хотінську громаду – внаслідок обстрілу постраждала 74-річна жінка, її доставили до лікарні.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України.

Путін дозволив службу в армії РФ особам, які не мають російського громадянства

Президент Росії Володимир Путін підписав 7 липня закон, який дозволяє особам без громадянства РФ підписувати контракти на службу в Збройних силах Росії, повідомляють російські державні інформагенції.

Ухвалення такого закону було зумовлене необхідністю «негайного вжиття додаткових заходів щодо збільшення чисельності особового складу Збройних сил», ідеться в пояснювальній записці документа.

За словами голови комітету з оборони Державної думи РФ Андрія Картаполова, поправки стосуються насамперед людей із окупованих Росією територій України.

Він також зазначив, що «до багатьох жителів європейських держав, які переїжджають до Росії, застосовують міру позбавлення громадянства», і наголосив, що законопроєкт не пов’язаний із браком контрактників.

«Це ще одне джерело докомплектування армії. Ми також закриваємо прогалину в законодавстві, адже кожна людина повинна мати право вступити до Збройних сил Російської Федерації», – сказав Картаполов російській «Парламентській газеті».

За його словами, міністерство оборони за допомогою закону зможе залучити до військової служби від чотирьох до п’яти тисяч осіб. В обмін на такий контракт люди без громадянства зможуть отримати російський паспорт.

За даними Прикордонної служби ФСБ, торік до Росії загалом в’їхали майже 90 тисяч осіб без громадянства – не рахуючи туристів і транзитних пасажирів.

ОВА: через атаки РФ на Донеччині загинула людина, є поранені

Щонайменше одна людина загинула, ще сім поранені внаслідок сьогоднішніх російських обстрілів Донеччини, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

За його словами, у Костянтинівці рятувальники витягнули з-під завалів багатоповерхівки тіло жінки, ще одна людина, ймовірно, перебуває під руїнами.

«Краматорськ потрапив під обстріл з «Торнадо» – поранені 3 людини, пошкоджено промзону. Ще три людини поранені в Андріївській громаді – там FPV-дрон поцілив у цивільне авто», – написав він у телеграмі.

Також, за його словами, у Покровській громаді російські війська вдарили FPV-дроном по мопеду – водій зазнав поранень.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України.

В Узбекистані засудили двох чоловіків за участь у війні РФ проти України

В Узбекистані двох чоловіків засудили у справі про найманство за участь у бойових діях проти України на боці Росії, повідомляє UzNews.

Імена засуджених не називаються, є лише ініціали. Один із них – 32-річний О. Р. Ромитанський районний суд у Бухарській області визнав його винним і засудив до п’яти років колонії. За версією слідства, чоловік у 2018 році виїхав на заробітки до Росії, де отримав громадянство. У травні 2024 року його затримали за підозрою у скоєнні злочину та відправили до СІЗО, а в червні того ж року він підписав контракт із міністерством оборони РФ про проходження військової служби.

Узбекистанця відправили воювати до Луганської області, а 27 липня 2024 року він був поранений. У вересні того ж року його визнали непридатним до військової служби, після чого він отримав 3 мільйони рублів і повернувся до Узбекистану.

Другий засуджений – 41-річний Ш.К. Суд в Алтинкульському районі Андижанської області засудив його до трьох років і одного місяця колонії. За даними слідства, 2023 року він виїхав до Назрані (Інгушетія) на заробітки, але пізніше підписав контракт із військовим відомством РФ.

Він брав участь у військових діях із квітня до грудня 2024 року, де отримав поранення. Під час відпустки в Росії його затримали через відсутність документів. У результаті чоловіка депортували до Узбекистану.

Український проєкт «Хочу жити» раніше опублікував імена 1110 громадян Узбекистану, які підписали контракт із міністерством оборони Росії для участі у війні проти України. Проєкту відомо про загибель щонайменше 109 громадян Узбекистану на фронті. Наймолодшому із загиблих не було 21 року, найстаршому – 62 роки. Один із узбецьких найманців загинув на восьмий день після підписання контракту.

Українська атака дронів спричинила хаос в авіасполученні Росії

Українські атаки безпілотників серйозно вплинули на авіасполучення у Росії, змусивши найбільші аеропорти, що обслуговують Москву та Санкт-Петербург, обмежити свою діяльність. Росія 7 липня продовжила обстрілювати українські міста, включно з Харковом та Одесою.

Зеленський і Стармер обговорили очікування від зустрічі «коаліції охочих»

Президент України Володимир Зеленський обговорив із премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером очікування від зустрічі «коаліції охочих».

«Скоординували нашу спільну дипломатичну роботу та обговорили очікування від зустрічі «коаліції охочих», яка відбудеться в Римі вже за кілька днів. Працюємо над тим, щоб рішення були максимально сильними», – написав він у телеграмі.

За його словами, з Стармером домовилися працювати над тим, щоб посилити також інші формати співпраці з ключовими партнерами, зокрема «Рамштайн».

Британська сторона наразі про цю розмову не повідомляє.

Лондон і Париж досі тісно координували свої дії, намагаючись утримати Дональда Трампа в переговорах щодо миру щодо України. Як пише видання Politico, через застопорений прогрес британські та французькі чиновники тепер висловлюють певне роздратування тим, як інша сторона вирішила поводитися з мінливим президентом США.

Двоє французьких чиновників визнали відсутність чіткого напрямку для «коаліції охочих» та припустили, що частково проблема полягає у важливості, яку Велика Британія надає гарантіям безпеки з боку США, які досі не матеріалізувалися.

«Денацифікація» має розпочатися з Москви» – МЗС відреагувало на озвучені Лавровим умови миру

Міністерство закордонних справ України відреагувало на умови Росії для укладання мирної угоди, які озвучив глава російського МЗС Сергій Лавров.

«Належна «денацифікація» має розпочатися з Москви, враховуючи її ставлення до інших етнічних груп – азербайджанців та інших народів Південного Кавказу, Центральної Азії, українців, кримських татар та інших. Войовнича риторика Лаврова демонструє, що Росія відкидає мирні зусилля і натомість вдається до ультиматумів типу 2022 року», – написав речник МЗС Георгій Тихий у соцмережі Х.

У МЗС закликали партнерів невідкладно «вдарити по цих російських «денацифікаторах» новими, жорсткими санкціями, щоб повернути їх до реальності».

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю угорській газеті Magyar Nemzet заявив, що Росія наполягає на тому, щоб мирна угода з Україною передбачала демілітаризацію і денацифікацію країни. За його словами, угода також повинна передбачати відмову від усіх судових позовів проти Росії, скасування санкцій і повернення активів.

Кремль закликав до «денацифікації» й «демілітаризації» України від початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року. Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) раніше зазначав, що ці умови рівнозначні вимогам зміни режиму, встановлення проросійського маріонеткового уряду в Україні і значних обмежень здатності України захищатися від майбутньої російської агресії.

У Росії вчинив самогубство колишній губернатор прифронтової Курської області

У Росії вчинив самогубство звільнений з посади міністра транспорту колишній губернатор прифронтової Курської області Роман Старовойт. Про це 7 липня з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомляють російські засоби інформації РБК, «Коммерсант», Forbes, а також телеграм-канали.

У повідомленнях різняться дані про дату смерті – Forbes пише, що це сталося понад добу тому. Аналогічну інформацію з посиланням на джерела наводять телеграм-канали Shot та Baza.

Раніше голова комітету Державної думи з оборони Олексій Картаполов, коментуючи смерть Старовойта, заявив, що це сталося «досить давно».

Джерело РБК заявило, що тіло Старовойта виявили ще в суботу, 5 липня.

Натомість телеграм-канал Mash стверджує, що вранці 7 липня Старовойт ще був на роботі в міністерстві транспорту РФ.

Уранці 7 липня Кремль оголосив, що Володимир Путін звільнив Романа Старовойта з посади міністра транспорту Росії.

Про самогубство Старовойта стало відомо близько 16:00 7 липня. Спочатку про це повідомили телеграм-канали, близькі до силовиків. Згодом інформацію офіційно підтвердив Слідчий комітет РФ.

Роман Старовойт обіймав посаду голови міністра транспорту РФ із травня 2024 року. До цього з жовтня 2018 року він очолював Курську область. На посаді голови регіону його змінив Олексій Смирнов. У квітні 2025 року Смирнова затримали у справі про шахрайство під час будівництва оборонних споруд на кордоні Курської області з Україною. За даними джерела РБК, щодо Старовойта відбувалася перевірка про можливу причетність до цих розкрадань.

Атака РФ на Харків: у лікарні померла жінка, число постраждалих зросло

Унаслідок сьогоднішніх російських атак по Харкову загинула людина, число постраждалих зросло, повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Зараз кількість постраждалих зросла до 71 особи, серед них 7 дітей. Ще одна жінка померла у лікарні, на жаль», – написав він у телеграмі.

Російська армія атакувала Харків безпілотниками вранці 7 липня, повідомила місцева влада. Голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про займання в житловому будинку в Шевченківському районі, також було влучання російського дрона в Слобідському районі. Було відомо про 29 постраждалих. Згодом російські дрони знову атакували місто –внаслідок цієї атаки постраждали 33 людини.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України.

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження заводу з виробництва боєприпасів у Московській області Росії

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що у ніч на 7 липня підрозділи Сил безпілотних систем у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, здійснили вогневе ураження «Краснозаводського хімічного заводу» у Московській області РФ.

За даними штабу, на підприємстві здійснюється виробництво піротехнічних засобів та боєприпасів, зокрема термобаричних бойових частин для БпЛА типу Shahed.

Зафіксовано серію вибухів в районі міста Краснозаводськ та рух пожежної техніки в сусідніх населених пунктах, результати вогневого ураження уточнюються, зазначають у Генштабі.

«Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати наступальний потенціал російських окупантів та змусити РФ припинити збройну агресію проти України», – додають у ЗСУ.

Голова українського Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко заявив про атаку на Краснозаводський хімічний завод.

«Там виробляють вибухові речовини, порохи, компоненти для боєприпасів і ракетного озброєння. Це ланка в технологічному ланцюгу забезпечення армії рф артилерійськими снарядами, РСЗВ і балістичними ракетами», – написав він у телеграмі.

Завод розташований у Краснозаводську, що в Сергієво-Посадському окрузі.

Радіо Свобода не може незалежно перевірити інформацію про об’єкт атаки.

Місцеві телеграм-канали повідомляли, що у Московській області Росії вранці 7 липня лунали вибухи.

Міноборони РФ стверджувало, що протягом ночі сили протиповітряної оборони збили 91 український безпілотник над територією РФ, з них вісім – у Московській області. Про наслідки атаки російське керівництво не повідомляло.

Вранці 4 липня губернатор Московської області Андрій Воробйов заявив про падіння чотирьох безпілотників у Сергієво-Посадському окрузі. За його твердженням, постраждали двоє чоловіків.

Згодом українське командування звітувало про удар по підприємству «Науково-дослідний інститут прикладної хімії» у місті Сергієв Посад.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські регіони, а також окуповані РФ території регулярно зазнають обстрілів й атак безпілотників.

Українська сторона наголошує, що проводить роботу з ослаблення тилових баз армії РФ, щоб знизити наступальний потенціал агресора.

«Є загроза». Чи піде армія РФ у новий наступ на Харківщині?

5 липня головком ЗСУ Олександр Сирський повідомив у соцмережах, що два дні працював у підрозділах у Харківській області – «де є загроза нових наступальних дій противника».

Він наголосив, що на Південно-Слобожанському напрямку українські бійці за минулий тиждень відбили понад 60 атак російської армії.

На Південно-Слобожанському – раніше Харківському напрямку – дійсно останніми днями спостерігається загострення.

4 червня DeepState повідомив, що Росія окупувала село Мілове на українсько-російському кордоні між Вовчанськом та Куп'янськом.

Пізніше аналітики додали, що агресор взяв село «наскоком», і його дії мають підтримати наступ на західному березі річки Оскіл.

Український Генштаб повідомив вранці 7 липня про 24 бойові зіткнення на цьому напрямку за добу – це дуже багато для цієї ділянки фронту, на якій тривалий час відбувалося лише кілька штурмів на день у районі Вовчанська.

​Про це та інше йтиметься в ефірі Радіо Донбас Реалії. Дивіться наживо – о 16:30 на @Радіо Свобода:

У Запоріжжі через удар РФ по території обласного ТЦК та СП постраждали військовослужбовці роти охорони

Унаслідок російського удару по території Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) постраждали військовослужбовці роти охорони.

«Сьогодні ворог завдав чотири удари по території Запорізького обласного ТЦК та СП. Постраждалі – військовослужбовці роти охорони. Саме ті, хто переведений за висновками ВЛК з бойових підрозділів. Саме ті, хто воював з окупантом на передовій. Двох військовослужбовців госпіталізовано у стані середньої тяжкості», – повідомив обласний ТЦК у фейсбуці.

За даними центру, також поранень різного ступеню тяжкості зазнали 14 цивільних громадян, пошкоджено приватні житлові будинки та автомобілі.

«Ми розуміємо, чому так відбувається. Це більше інформаційна атака, спрямована на мобілізаційні заходи та емоції громадян України. Прикро, що подекуди дії ворога отримують підтримку саме українців. Попри все – продовжуємо працювати», – додають у Запорізькому обласному ТЦК та СП.

Останнім часом сили РФ атакують будівлі ТЦК та СП. Зокрема, російська армія 7 липня завдала ударів безпілотниками по територіальних центрах комплектування в Харкові та Запоріжжі, є поранені. Днем раніше був російський удар по будівлі Кременчуцького районного ТЦК та СП, а також житловому будинку поруч.

3 липня російські військові завдали удару по ТЦК та СП у Полтаві, тоді в обласному центрі були загиблі й поранені.

ЦПД: російські канали поширюють в Telegram бот, який збирає координати ТЦК та СП

Росія здійснює нову інформаційну кампанію для зриву мобілізаційного процесу в Україні, в рамках якої російські канали поширюють Telegram-бота, в який нібито можна скинути координати будівель міських або територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України (ЦПД).

«Це відбувається на тлі серії ударів по центрах комплектування в різних регіонах України, що свідчить про скоординовану спробу Росії дестабілізувати процес мобілізації та посіяти паніку серед населення. Також ці Telegram-боти – ще один спосіб ворожих пропагандистів зібрати особисту інформацію про людей з метою подальшого тиску й шантажу», – повідомляється в телеграмі ЦПД.

Центр протидії дезінформації закликає громадян в жодному разі не взаємодіяти з такими російськими програмами та повідомляти про них компетентним органам.

Останнім часом сили РФ атакують будівлі ТЦК та СП. Зокрема, російська армія 7 липня завдала ударів безпілотниками по територіальних центрах комплектування в Харкові та Запоріжжі, є поранені. Днем раніше був російський удар по будівлі Кременчуцького районного ТЦК та СП, а також житловому будинку поруч.

3 липня російські військові завдали удару по ТЦК та СП у Полтаві, тоді в обласному центрі були загиблі й поранені.

Атака РФ по Харкову: кількість постраждалих зросла

До 33 зросла кількість постраждалих внаслідок останньої атаки РФ на Харків, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Серед постраждалих – троє дітей: хлопці 8 і 17 років та 10-річна дівчинка. Вони мали гостру реакцію на стрес. Лікарі надають усім постраждалим необхідну допомогу», – написав він у телеграмі.

Раніше було відомо про 16 постраждалих.

Російська армія атакувала Харків безпілотниками вранці 7 липня, повідомила місцева влада. Голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про займання в житловому будинку в Шевченківському районі, також було влучання російського дрона в Слобідському районі. Було відомо про 29 постраждалих. Згодом російські дрони знову атакували місто - внаслідок цієї атаки, як повідомлялось раніше, постраждали 16 людей.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України.

ГУР повідомляє про ще 110 культурних цінностей, які Росія викрала з окупованого Криму

Головне управління розвідки України 7 липня опублікувало інформацію про ще 110 культурних цінностей, незаконно присвоєних Росією на території анексованого Криму. Дані оприлюднені в розділі «Вкрадена спадщина» на порталі War&Sanctions.

Йдеться про знахідки, вилучені під час археологічних розкопок, які російська влада здійснювала з 2014 по 2025 рік на об’єктах «Поселення Артезіан», «Генуезька фортеця Чембало» та на Південному передмісті Херсонеса Таврійського.

«Окрім цього, оприлюднено інформацію про цінності з території городища Кадиківське (римський табір), на місці якого окупаційна влада Севастополя планує збудувати торговельний центр, а також про експонати, вивезені агресором із Національного заповідника «Херсонес Таврійський» під прикриттям тимчасової експозиції в музеї історії Єкатеринбурга», – повідомляє розвідка.

На Миколаївщині вранці сталася пожежа на складі боєприпасів – Сили оборони

На Миколаївщині вранці сталася пожежа на складі боєприпасів, попередньо, причина займання не пов’язана з російськими обстрілами, повідомляє у телеграмі пресслужба Сил оборони півдня.

«Сьогодні, 7 липня близько 10.00, в одній з громад Миколаївської області сталося займання на місці зберігання боєприпасів. Причина виникнення пожежі уточнюється, але за попередньою інформацією, вона не пов’язана з ворожими обстрілами. Ймовірно, займання сталося від горіння сухої трави. Відбувається поодинока детонація», – йдеться у повідомленні.

На місці події працюють підрозділи ДСНС, осередок займання локалізовано.

Сили оборони зазначають, що склад розташований поза межами населених пунктів – загрози місцевому населенню немає, але закликають всіх залишатись у безпечному місці.

Військове командування створило комісію для проведення детального розслідування цієї події, визначення вини посадових осіб, чиї дії чи бездіяльність призвели до пожежі.

Сумська ОВА повідомляє про двох загиблих у Хотінській громаді через російський обстріл

Двоє жителів Хотінської громади Сумщини загинули внаслідок російського обстрілу, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров 7 липня.

«Попередньо, чоловіки 60 та 48 років отримали смертельні осколкові поранення внаслідок влучання російського ударного БпЛА», – заявив він.

Григоров уточнив, що тіла загиблих виявили сьогодні на місці атаки.

«Мої щирі співчуття родинам. Це ще один цинічний злочин проти мирного населення прикордонної Сумщини», – додав голова області.

Через сьогоднішні російські атаки у Харкові постраждали 43 людини – мер

Через сьогоднішні ранкові російські атаки у Харкові постраждали 43 мирних жителя, повідомив у телеграмі міський голова Ігор Терехов.

За його словами, внаслідок останньої російської атаки постраждали 16 людей – раніше було відомо про 11.

Російська армія атакувала Харків безпілотниками вранці 7 липня, повідомила місцева влада. Голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про займання в житловому будинку в Шевченківському районі, також було влучання російського дрона в Слобідському районі. Було відомо про 27 постраждалих. Згодом російські дрони знову атакували місто.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України.

Російські атаки: Сухопутні війська повідомили про удари по ТЦК в Харкові та Запоріжжі

Російська армія 7 липня завдала ударів безпілотниками по територіальних центрах комплектування в Харкові та Запоріжжі, повідомляє командування Сухопутних військ.

«Внаслідок атаки стались влучання ворожих БпЛА в будівлю Харківського обласного ТЦК та СП і прилеглу територію, а також поблизу Запорізького обласного ТЦК та СП», – йдеться в повідомленні.

Попередньо командування повідомляє про пораненого серед військовослужбовців Запорізького обласного ТЦК, в Харківському центрі поранені троє людей.

На місці працюють екстрені служби. Військові додають, що інформація про постраждалих уточнюється.

БІЛЬШЕ

XS
SM
MD
LG